Dragi župljani! Od srca Vam zahvaljujem na donaciji koju ste za stradale u potresu u Petrinji, Sisku i čitavoj Banovani donijeli župnom Caritasu. U tri sata kombiji tvrtke Balažinec AP krenuli su put Banovine zajedno sa svim donacijama koje su sakupljene u Domu kulture. Veliko hvala mladima (osobito iz tvz. Gate) naše Općine koji su sve ovo prikupili i sortirali time smo pokazali i solidarnost i kršćansko milosrđe prema braći i sestrama u nevolji. Do daljnjega nećemo kao Caritas prikupljati namirnice dok ne dobimo uputstva od našeg biskupijskog Caritasa, a ako još želite donirati do sutra u Domu kulture do 12.00 sati to je moguće, a do daljnjega pozivam Vas da donacijama na žiro račun Caritasa Sisačke biskupije pomognete nastradalima. Još jedanput Veliko Vam Hvala!

Novčana sredstva za stradale mogu se uplatiti na račun Caritasa Sisačke biskupije IBAN: HR1024070001100357106 (OTP Banka, Domovinskog rata 61, Split) SWIFT CODE: OTPVHR2X (za uplate iz inozemstva) s naznakom “za stradale u potresu” ili putem donacijskog telefon Hrvatskog Caritasa: 060 9010 (6,25kn, PDV uključen)