Krštenje: Marin Špoljarić

U subotu 17. veljače 2018. godine kada crkva slavi spomen na Sedam svetih utemeljitelja Reda slugu Blažene Djevice Marije kao i spomen na sv. Donata mučenika i sv. Bonozija biskupa i u predvečerje sutrašnje I. Korizmene nedjelje u radost novoga života iz Vode i Duha Svetoga te u zajedništvo sveopće Crkve katoličke po sakramentu krštenja i po vjeri svojih roditelja i kumova pod svetim misnim slavljem u 18.00 sati pridružen je Marin Špoljarić. Marin je sin Kreše Špoljarića i Božidarke rođ. Hofman iz Jakopovca, Varaždinske ulice 50. Kumovi na krštenju bili su bračni par Vilim Borko i Renata rođ. Zvornik iz Donjeg Kraljevca župa Draškovec . Marin ima sestru Leu (4 god.), dok kumovi imaju sina Karla (7 god.). Marin je treći novokrštenik u ovoj godini. Roditeljima, kumovima i njihovim obiteljima iskrene čestitke!

© 2024 Župa Jalžabet