Zlatni Pir Josipa i Terezije Bubnjarić

U subotu 17. veljače na misi u 18.00 sati zahvalili su dragom Bogu za 50 godina braka gospodin Josip Bubnjarić i gospođa Terezija rođ. Vuković iz Varaždinske ulice 44 iz Jakopovca. Josip i terezija vjenčali su se 17. veljače 1968 godine u župnoj crkvi sv. Martina biskupa u Varaždinskim Toplicama. Iz njihovog zajedničkog bračnog života rodilo se troje djece: kćeri Bernarda i Štefica i sin Ivica.  Bernarda sa suprugom Milanom Ivanek također su tog dana slavili jubilej i Bogu zahvalili za 30 godina braka, a iz svoga zajedničkoga bračnoga i obiteljskog života crkvi i narodu podarili petero djece: Nikolinu, Mariju, Moniku, Mihaela i Gabrijelu. Našim jubilarcima iskrene čestitke i neka ih zagovor Svete Obitelji i dalje prati i čuva na njihovim životnim putevima!

© 2024 Župa Jalžabet