Krštenje: Nika Estefania Ćapin

U subotu 7. kolovoza 2021. godine na spomen sv. Siksta II. pape i njegovih drugova mučenika i sv. Kajetana i uoči sutrašnje XIX. Nedjelje kroz  crkvenu godinu u radost novoga života iz Vode i Duha Svetoga i u zajedništvo sveopće Crkve katoličke po sakramentu krštenja u 17.00 sati po vjeri svojih roditelja i kuma pridružena je Nika Estefania Ćapin. Nika Estefania je kći Mateja Ćapin i Ines rođ. Kešinović iz Jakopovca, Vinogradske ulice inače roditelji žive u Insburcku (Republika Austrija). Kum na krštenju bio je Marko Kešinović, inače tetak male Nike i brat od majke. Na krštenju uz župnika Josipa Vidovića asistirao je i trajni đakon gosp. Nikola Ćapin inače stric od oca Mateja. Nika Estefanija je drugo dijete u obitelji i ima i sestru Stellu (7. god.). Roditeljima, kumu i njihovim obiteljima iskrene čestitke!

© 2024 Župa Jalžabet