Vjenčanje: Golec – Petrović

U četvrtak 5. kolovoza 2021 godine kada crkva slavi spomendan na Posvetu bazilike Marije Velike ili Gospu Snježnu kao i spomendan na Gospu od Velikog krsnog Zavjeta te Dan Domovinske Zahvalnosti u župnoj crkvi Uznesenja BDM na nebo u Biškupcu u Varaždinu na svećanom euharistijskom slavlju u 16.00 sati u zajedništvo bračnog i obiteljskog života po sakramentu ženidbe ušli su Dejan Golec mladenac sin pok. Borisa Golec i Ljiljane rođ. Mavriček iz Varteksove ulice iz Varaždina, župa Biškupec i Natalija Petrović mladenka kći pok. Franje Petrović i Branke rođ. Grulja iz Ludbreške ulice iz Novakovca. Kumovi na vjenčanju bili su Dalibor Malinović iz Zbelave, župa Kućan Marof, i Sanja Vojnović iz Hrašćice, župa Sračinec. Na misnom slavlju uz župnika vlč. Josipa Vidović asistirao je i pater Tomislav Magić Isusovac župnik u župi Jordanovac u Zagrebu. Na kraju misnog i ženidbenog slavlja pater Tomislav pročitao je blagoslov Svetoga Oca Franje kojim blagoslivlja naše mladence. Mladencima kao i njihovim obiteljima iskrene čestitke!

© 2024 Župa Jalžabet