Krštenje: Nika Pavličević

U subotu 10. travnja 2021. godine uoči sutrašnje II. Vazmene ili Bijele nedjelje i na spomen sv. Mihaela de Sntisa i sv. Magdalene od Canosse u radost novoga života iz Vode i Duha Svetoga i u zajedništvo sveopće Crkve katoličke po sakramentu krštenja i na misnom slavlju u 18.00 sati po vjeri svojih roditelja i kumova pridružena je Nika Pavličević. Nika je kći Zorana Pavličević i Tihane rođ. Zdelar iz Kelemena, Varaždinske ulice. Kumovi na krštenju bili su bračni par Krunoslav Težak i Nevenka rođ. Makovac, župa sv. Vida mučenika – Vidovec. Nika je drugo dijete u obitelji Pavličević i ima sestru Tenu (1,8 god.), dok kumovi imaju kćeri Karolinu (14 god.), Eminu (12 god.) i Kristinu (2 god.). Roditeljima, kumi i njihovim obiteljima iskrene čestitke!

© 2024 Župa Jalžabet