Zlatni jubilej obitelji Brumec

U subotu 20. veljače 2021 godine na misi u 17. 00 sati u Pastoralnom Centru u Jalžabetu 50 godina braka proslavili su gospodin Vjekoslav Brumec i gospođa Ljubica rođ. Vugrinec iz Jalžabeta, Varaždinske ulice 69. Oni su se vjenčali 24. siječnja 1971 godine u župnoj crkvi sv. Elizabete Ugarske u Jalžabetu, vjenčao ih je pokojni župnik preč. Stjepan Golubić na nedjeljnoj svetoj misi. Iz skladnog braka dobili su sina Ivana i kćer Dragicu, te imaju unuke: Borisa, Ivanu, Helenu i Vitu. Našim jubilarcima i njihovim obiteljima i rodbini iskrene čestitke uputio je i varaždinski biskup mons. Bože Radoš. Misu je predvodio jalžabetski župnik vlč. Josip Vidović koji je na početku homilije pročitao čestitku oca biskupa mons. Bože Radoša. Nakon propovijedi naši jubilarci su pred župnikom obnovili bračne zavijete, a nakon misnoga slavlja čestitanju su se pridružili i ostali okupljeni gosti i rodbina.

© 2024 Župa Jalžabet