Krštenje: Jan Skupnjak

U subotu 20. veljače 2021. godine uoči sutrašnje I. Korizmene nedjelje i na spomen sv. Braće Jacinte i Franje Marto vidioca Gospe Fatimske u radost novoga života iz Vode i Duha Svetoga i u zajedništvo sveopće Crkve katoličke po sakramentu krštenja u 16.00 sati po vjeri svojih roditelja i kumova pridružen je Jan Skupnjak. Jan je sin Borisa Skupnjak i Anite Franjčić iz Novakovca, Ludbreške ulice. Kumovi na krštenju bili su bračni par Krunoslav Car i Marina rođ. Vrček  iz Jalžabeta, naša župa. Jan je četvrtodijete u obitelji Skupnjak i ima brata Patrika (14 god.) i Matej (5 god.) i sestru Emu (12 god.), dok kumovi imaju sina Krešimira (25 god.) i kćeri Petru (22 god.) i Antoniju (12 god.). Roditeljima, kumovima i njihovim obiteljima iskrene čestitke!

© 2024 Župa Jalžabet