Krštenje: Jakov Hrubec

Krštenje: Jakov Hrubec

U subotu 29. kolovoza 2020 godine na blagdan Mučeništva svetoga Ivana Krstitelja i uoči sutrašnje XXII. Nedjelje kroz godinu u radost novoga života iz Vode i Duha Svetoga i u zajedništvo sveopće Crkve katoličke po sakramentu krštenja na misnome slavlju u 17.00 sati koju je predvodio vlč. Zoran Gložinić, župnik u Kućan Marofu po vjeri svojih roditelja i kumova pridružen je Jakov Hrubec. Jakov je sin Željka Hrubec i Sonje rođ. Lilić  iz Jakopovca, Vinogradske ulice. Kumovi na krštenju bili su bračni par Anđelko Kocijan i Marija rođ. Novak iz Trnovca, župa Majke Božje Snježne – Trnovec. Jakov je prvorođenac u obitelji Hrubec dok kumovi imaju kćer Melani (17 god.) i sina Erika (7 god.). Roditeljima, kumovima i njihovim obiteljima iskrene čestitke!

© 2024 Župa Jalžabet