Krštenje: Lukas Namjesnik

U subotu 22. kolovoza 2020. godine na blagdan Blažene Djevice Marije Kraljice i uoči sutrašnje XXI. Nedjelje kroz godinu u 17.00 sati u radost novoga života iz Vode i Duha Svetoga i u zajedništvo sveopće Crkve katoličke po sakramentu krštenja i po vjeri svojih roditelja i kumova pridružen je Lukas Namjesnik. Lukas je sin Denisa Namjesnik i Valentine rođ. Ivančan iz Jalžabeta, Vinogradske ulice. Kumovi na krštenju bila su bračni par Matija Kučina i Valentina rođ. Gerić iz Jalžabeta, naša župa. Lukas je treće dijete u obitelji Namjesnik te ima braću Jakova (7 god.) i Rafaela (4,5 god.), dok kumovi imaju sina i kćer Sebastijana (6 god.) i Samantu (2 god.).  Roditeljima, kumovima i njihovim obiteljima iskrene čestitke!