Krštenje: Hana Mesarić

U subotu 29. kolovoza 2020 godine na blagdan Mučeništva svetoga Ivana Krstitelja i uoči sutrašnje XXII. Nedjelje kroz godinu u radost novoga života iz Vode i Duha Svetoga i u zajedništvo sveopće Crkve katoličke po sakramentu krštenja na misnome slavlju u 17.00 sati koju je predvodio vlč. Zoran Gložinić, župnik u Kućan Marofu po vjeri svojih roditelja i kumova pridružena je Hana Mesarić. Hana je kćer Kristijana Mesarić i Petre rođ. Grulja iz Novakovca, Ludbreške ulice. Kumovi na krštenju bili su bračni par Miroslav Mlinarić i Sandra rođ. Vragović iz Trnovca, župa Majke Božje Snježne – Trnovec. Hana je treće dijete u obitelji Mesarić i ima sestre Nives (8 god.) i Enu (1,5 god.) dok kumovi imaju sinove Karla (15 god.) i Bornu 6 god.) te kćer Nelu (8 god.). Roditeljima, kumovima i njihovim obiteljima iskrene čestitke!

© 2024 Župa Jalžabet