Krštenje: Ena Mesarić

U subotu 6. travnja 2019. godine uoči sutrašnje V. Korizmene nedjelje i na spomen sv. Celestina I. pape u radost novoga života iz Vode i Duha Svetoga i u zajedništvo sveopće Crkve katoličke po sakramentu krštenja na misnome slavlju u 18.00 sati po vjeri svojih roditelja i kumova pridružena je Ena Mesarić. Ena je kćer Kristijana Mesarić i Petre rođ. Grulja iz Novakovca, Ludbreške ulice 38. Kumovi na krštenju bili su bračni par Miroslav Mlinarić i Sandra rođ. Vragović iz Trnovca, župa Majke Božje Snježne – Trnovec. Ena je drugo dijete u obitelji Mesarić i ima sestru Nives (6 god.) dok kumovi imaju sinove Karla (14 god.) i Bornu (4 god.) te kćer Nelu (6 god.). Roditeljima, kumovima i njihovim obiteljima iskrene čestitke!