GODIŠNJA SKUPŠTINA PAPINSKIH MISIJSKIH DJELA

U organizaciji Nacionalne uprave Papinskih misijskih djela u Hrvatskoj i Varaždinske biskupije od 11. do 14. ožujka 2019. godine u pastoralnom centru u Ludbregu održat će se Godišnja skupština Nacionalnog vijeća Papinskih misijskih djela u Republici Hrvatskoj. Na skupštini će sudjelovati mons. Ivica Petanjak, biskup krčki i predsjednik Vijeća za misije HBK, nacionalni ravnatelj Papinskih misijskih djela u RH, vlč. Antun Štefan, misijski ravnatelji iz svih nad/biskupija u Hrvatskoj te nacionalni ravnatelj Papinskih misijskih djela u BiH mons. Luka Tunjić. Utorak, 12. ožujka, navečer će svi ravnatelji PMD-a sudjelovati na sv. misama po župama u naše biskupije (župa sv. Elizabete-Jalžabet, župa sv. Jakoba-Prelog, župa sv. Nikole-Koprivnica, župa sv. Leopolda Mandića-Koprivnica, župa bl. Alojzija Stepinca-Koprivnica). Sv. misa u našoj župi je u 18:00 sati pa pozivamo sve Vas dragi župljani da se odazovete i poslušate što sve rade misionari u Africi, Južnoj Americi, Aziji, Oceaniji i misijskim zemljama Europe, te da kupnjom prigodnih knjiga i milodarom pomognete radu naših misionara. Svi krizmanici i sedmi razred dužni su doći na tu misu koja zamjenjuje ovotjedni župni vjeronauk! Neka nam ovaj susret povjerenika Papinskih misijskih djela bude dio korizmene duhovne obnove.

© 2024 Župa Jalžabet