Doček svetog Nikole u Jalžabetu i Advendski Koncert KUDa Elizabeta

Na II. Adventsku nedjelju na nakon mise u 11.00 sati djecu naše župe pohodio je sveti Nikola i prigodno ih darivao. Nakon mise koju je predvodio župnik Josip Vidović koji je djeci u propovijedi približio i aktualizirao život i svetost svetog Nikole. Nakon mise održan je prigodni programa koji su izvela djeca i vjeroučenici nižih razreda uz svesrdno zalaganje i trud vjeroučiteljice Biserke Magić i učiteljice i voditeljice župnog zbora Maje Pernar. Djeca su svetom Nikoli obećala da će biti dobra i pobožna. Poslije podne te nedjelje u 16.00 sati naš KUD Elizabeta imao je prigodni Adventski koncert  u našoj crkvi na kojem su uz KUD nastupali i župni zbor Elizabeta, Dječji vrtić Potočić, zborovi O.Š. Petar Zrinski iz Jalžabeta te gosti KUD iz Beletinca te članice KUDa iz Ludbrega Pajdašice.

© 2024 Župa Jalžabet