Krštenje: Helena Pavliček

U zadjem danu 2017 godine na blagdan Svete Obitelji Isusa, Marije i Josipa u nedjelju 31. prosinca 2017 na večernjoj Svetoj Misi Zahvalnici za proteklu godinu, u radost novoga Života iz vode i Duha Svetoga po vjeri svojih roditelja i kumova kao trideseto dijete krštenoj ove godine u zajednicu nas vjernika pridružena je Helena Pavliček. Helena je kći Marijana Pavliček i Gordane rođ. Majcen iz Kelemena, Ludbreške ulice 34 Kumovi na krštenju bili su zaručnici Klementina Pavliček (također i teta maloj Heleni) i Inoslav Baniček iz Kelemena. Helena je drugo dijete u obitelji vrlo praktičnih vjernika (otac Marjan je član Pastoralnog Vijeća, a majka Gordana pjeva u crkvenom zboru) te ima sestru Klaru (7 god.). Roditeljima, kumovima i njihovim obiteljima iskrene čestitke!

© 2024 Župa Jalžabet