Krštenje: Erik Vincek

U subotu 20. siječnja 2018. godine kada crkva slavi spomen na svete mučenike Fabijana papu i Sebastijana vojnika i u predvečerje sutrašnje III. Nedjelje kroz godinu u radost novoga života iz Vode i Duha Svetoga te u zajedništvo sveopće Crkve katoličke po sakramentu krštenja i po vjeri svojih roditelja i kumova na misnome slavlju u 16.00 sati pridružen je Erik Vincek. Erik je sin Dražena Vincek i Mateje rođ. Boltižar iz Ludbreške ulice 4 iz Novakovca. Kumovi na krštenju bili su bračni par Matija Vručina i Jasna rođ. Blagaj iz župe Presvetog Trojstva – Ludbreg. Erik je prvorođeni sin u svojoj obitelji, dok kumovi tek čekaju prvorođenca u obitelji. Roditeljima, kumovima i njihovim obiteljima iskrene čestitke!