Krštenje: Ella Oršić

U subotu 20. siječnja 2018. godine kada crkva slavi spomen na svete mučenike Fabijana papu i Sebastijana vojnika i u predvečerje sutrašnje III. Nedjelje kroz godinu u radost novoga života iz Vode i Duha Svetoga te u zajedništvo sveopće Crkve katoličke po sakramentu krštenja i po vjeri svojih roditelja i kumova na misnome slavlju u 16.00 sati pridružena je Ella Oršić. Ella je kćer Maria Oršić i Ane rođ. Ćosić iz Varaždinske ulice 41 iz Novakovca. Kumovi na krštenju bili su bračni par Zoran Mališa i Martina rođ. Ćosić iz župe sv. Margarete mučenice iz Margečana. Ella ima sestru Vanessu (8,5 god.) i brata Patrika (5,5 god.), dok kumovi imaju dvije kćeri Enu (8 god.) i Lenu (4 god.). Roditeljima, kumovima i njihovim obiteljima iskrene čestitke!