Humanitarna i Karitativna akcija Dječjeg vrtića Potočić

U ponedjeljak 18. prosinca 2017 godine župnika vlč. Josipa Vidovića kao i župnu zajednicu a osobito župni Caritas pohodili su naši najmlađi župljani Dječji vrtić Potočić zajedno s svojim tetama i ravnateljicom vrtića gospođom Kristinom Pavličević. Naši mališani su kroz svoj nesebični rad pomaganja svojim roditeljima zaslužili nešto kuna čime su kupili po nekoliko namirnica koje su donirali župnom Caritasu da Caritas pomogne najpotrebnijima, uz to su kroz izložbenu prodaju na Adventsko – božićnom sajmu od prodanih suvenira poklonili zaradu Caritasu. Time su nam svima kako župnoj zajednici tako i svakom pojedincu najbolje približili pravi smisao Došašća i nadolazećeg Božića. Župnik im se od srca zahvalio i pohvalio njihovo sebedarje i pravi kršćanski altruizam kojima ih uče tete u vrtiću, te ih nagradio bombonima a oni župnika čestitkom za Božić i božićne blagdane.

© 2024 Župa Jalžabet