Krštenje: Šimun Sekačić

U subotu  9. srpnja 2022. godine  kada crkva slavi blagdan blažene Marije Propetog Petković  i u predvečerje sutrašnje XV. Nedjelje kroz crkvenu godinu u 17.00 sati na misnome slavlju u radost novoga života iz Vode i Duha Svetoga te u zajedništvo sveopće Crkve katoličke po sakramentu krštenja i po vjeri svojih roditelja i kuma a po krstitelju varaždinskom biskupu mons. Bože Radoš pridružen je Šimun Sekačić. Šimun je deveto dijete u obitelji Josipa Sekačić i Martine rođ. Koporek iz Kelemena, Varaždinske ulice br. 63. Kum na krštenju bio je Teo Novosel iz župe Uskrsnuća Isusova – Kućan Marof. Šimun još ima sestre Jelenu (21 god.), Anju (20 god.), Maju (17 god.), Petru (16 god.), Nikolinu (14 god.), Martina (7 god.), Zrinku (5 god.) i Sandru (3 god.). Roditeljima, kumu i njihovim obiteljima iskrene čestitke!

© 2024 Župa Jalžabet