Krštenje: Sofija Belušić

U subotu 4. lipnja 2022. godine kada crkva  slavi svetog Kvirina sisačkog biskupa i mučenika i uoči sutrašnje svetkovine Duhova, rođendana Crkve kao najljepši dar Crkvi u 16.00 sati u radost novoga života iz Vode i Duha Svetoga te u zajedništvo sveopće Crkve katoličke po sakramentu krštenja i po vjeri svojih roditelja i kumova pridružena je Sofija Belušić. Sofija je kći Sandi Belušića i Petre rođ. Sokol iz Imbriovca. Kumovi na krštenju bili su bračni par Danijel Lacko i Martina rođ. Filipašić iz župe Gospe Snježne – Trnovec. Sofija je prvorođeno dijete u obitelji Belušić, dok kumovi imaju Luku (5 god.), Anu (3 god.) i Viktora (6 mjeseci.). Roditeljima, kumovima i njihovim obiteljima iskrene čestitke!