Krštenje: Simona Kučina

U subotu 4. lipnja 2022. godine kada crkva  slavi svetog Kvirina sisačkog biskupa i mučenika i uoči sutrašnje svetkovine Duhova, rođendana Crkve kao najljepši dar Crkvi u 16.00 sati u radost novoga života iz Vode i Duha Svetoga te u zajedništvo sveopće Crkve katoličke po sakramentu krštenja i po vjeri svojih roditelja i kumova pridružena je Simona Kučina. Simona je kći Matije Kučina i Valentine rođ. Gerić iz Jalžabeta, Suhodolske ulice. Kumovi na krštenju bili su bračni par Denis Namjesnik i Valentina rođ. Ivančan iz naše župe. Simona je treće dijete u obitelji Kučina i ima brata Sebastijana (8 god.), i sestru Samantu (3,5 god.), dok kumovi imaju Jakova (9 god.), Rafaela (6,5 god.) i Lukas (2,5 god.). Roditeljima, kumovima i njihovim obiteljima iskrene čestitke!

© 2024 Župa Jalžabet