Krštenje: Jakov Vuk

U petak 22. siječnja 2022. godine kada crkva  slavi spomendan na sv. Vinko đakon i mučenik u kapeli sv. Klementa pape i mučenika u Kelemenu u 16.00 sati u radost novoga života iz Vode i Duha Svetoga te u zajedništvo sveopće Crkve katoličke po sakramentu krštenja i po vjeri svojih roditelja i kumova pridružen je Jakov Vuk. Jakov je sin Jurice Vuk i Željke rođ. Sačer iz Kelemena, Varaždinske ulice. Kumovi na krštenju bili su bračni par Milivoj Priher i Gordana rođ. Kovačić iz župe Sveti Juraj u Trnju. Jakov je treće dijete u obitelji Vuk i ima braću Leona (11,5 god.) i Jana (6,5 god.) dok kumovi imaju kćeri Elenu (5 god.) i Emili (3 god.). Jakova je krstio vlč. Zoran Gložinić župnik u župi Uskrsnuća Isusova u Kućan Marofu budući da je župnik Josip završio u samoizolaciji. Roditeljima, kumovima i njihovim obiteljima iskrene čestitke!

© 2024 Župa Jalžabet