Krštenje: Roko Piljak

U nedjelju 25. travnja 2021. godine kada Crkva slavi IV. Vazmenu nedjelju – nedjelju Dobroga Pastira i na blagdan sv. Marka evanđelista u radost novoga života iz Vode i Duha Svetoga i u zajedništvo sveopće Crkve katoličke po sakramentu krštenja na misnome slavlju u 11.00 sati u kapeli svete Ane po vjeri svojih roditelja i kumova pridružen je Roko Piljak. Roko je sin Tomislava Piljak i Martine rođ. Furjan iz Novakovca, Ludbreške ulice. Kumovi na krštenju bili su bračni par Josip i Anica Pavlinec, iz Novakovca – naši župljani. Roko ima sestru Lenu (7,5 god.) i brata Karlo (5 god.), dok kumovi imaju kćer Mariju (14,5 god.) i sinove Tomicu (11 god.) i Niko (2,5 god.). Roditeljima, kumovima i njihovim obiteljima iskrene čestitke!