Krštenje: Karla Piljak

U subotu 24. travnja 2021. godine uoči sutrašnje IV. Vazmene nedjelje – Nedjelje Dobroga Pastira i na spomen sv. Fidela Sigmanringeskog u radost novoga života iz Vode i Duha Svetoga i u zajedništvo sveopće Crkve katoličke po sakramentu krštenja i na misnom slavlju u 17.00 sati u kapeli svete Ane po vjeri svojih roditelja i kumova pridružena je Karla Piljak. Karla je kći Igora Piljak i Petre rođ. Horvat iz Novakovca, Varaždinske ulice. Kumovi na krštenju bili su bračni par Hrvoje i Mateja Vuk, župa sv. Tri Kralja – Svibovec. Nika je prvorođenodijete u obitelji Piljak, dok kumovi imaju sina Noel (4,5 god.), i kćer Naomi (7 mjeseci). Roditeljima, kumovima i njihovim obiteljima iskrene čestitke!