Zlatni jubilej: Dragutin i Cecilija Križan

U subotu 25. srpnja na blagdan sv. Jakova starijeg apostola na misi u 18.00 sati Zahvalili su dragom Bogu za 50 godina braka obnovom bračnih zavjeta u crkvi svete Elizabete Ugarske u Jalžabetu gospodin Dragutin Križan i gospođa Cecilija rođ. Okun iz Varaždinske ulice 53 iz Jalžabeta. Dragutin i Cecilija vjenčali su se 22. kolovoza 1970 godine u župnoj crkvi sv. Elizabete Ugarske u Jalžabetu. Vjenčao ih je prečasni Stjepan Golubić jalžabetski župnik. Iz njihovog zajedničkog bračnog života rodilo se osmero djece: Jasenko, Dubravko, Andreja, Ivana, Violeta, Saša, Nataša i Dragana, te imaju devetnaestero unučadi: Domagoj, David, Mihaela, Klementina, Barbara, Lucija, Josip, Vanesa, Enrike, Karl, Mateja, Matija, Dino, Ante, Hana, Sara, Ida, Jan i Teja.  Misu je predvodio jalžabetski župnik vlč. Josip Vidović koji je na početku homilije pročitao čestitku oca biskupa mons. Bože Radoša, biskupa varaždinskog. Nakon propovijedi naši jubilarci su pred župnikom obnovili bračne zavijete, a nakon misnoga slavlja čestitanju su se pridružili i ostali okupljeni gosti i rodbina.