Krštenje: Matej Petrović

U subotu 11. srpnja 2020. godine na blagdan sv. Bendedikta opata, zaštitnika Europe i uoči sutrašnje XV. Nedjelje kroz godinu na misnome slavlju u 16.00 sati u radost novoga života iz Vode i Duha Svetoga i u zajedništvo sveopće Crkve katoličke po sakramentu krštenja i po vjeri svojih roditelja i kumova pridružen je Matej Petrović. Matej je sin Dragoslava Petrović i Natalije rođ. Benjak iz Kelemena, Vinogradske ulice. Kumovi na krštenju bila su bračni par Matija Petric i Martina rođ. Posavec iz župe Sveta Tri Kralja – Svibovec. Matej je dijete u obitelji Petrović te ima brata Šimuna (2,5 god.), dok kumovi imaju sina Lukasa (7 god.) te čekaju prinovu u obitelji. Roditeljima, kumovima i njihovim obiteljima iskrene čestitke!