Krštenje: Luka Gustav Juraskovic

U subotu 11. srpnja 2020. godine na blagdan sv. Bendedikta opata, zaštitnika Europe i uoči sutrašnje XV. Nedjelje kroz godinu na misnome slavlju u 16.00 sati u radost novoga života iz Vode i Duha Svetoga i u zajedništvo sveopće Crkve katoličke po sakramentu krštenja i po vjeri svojih roditelja i kumova pridružen je Luka Gustav Juraskovic. Luka Gustav je sin Gabrijela Ninoslava Juraskovic i Jenny Jee Hei Helena Rosengren iz Jalžabeta, trga braće Radića. Kumovi na krštenju bila su Nikola i Đurđica Jurašković iz Jalžabeta tj. djed i baka našeg novo krštenika budući da stric Krunoslav Jurašković nije mogao doći iz Švedske. Luka Gustav je prvo dijete u obitelji Juraskovic. Roditeljima, kumovima i njihovim obiteljima iskrene čestitke!