Vjenčanje: Pravica – Gudić

U subotu 25. travnja 2020 godine kada crkva slavi blagdan svetoga Marka evanđelista poštujući sve odredbe Civilnog stožera u 17.00 sati u zajedništvo bračnog i obiteljskog života po sakramentu ženidbe ušli su Kristijan Pravica mladenac sin Simiše Pravica i Ljiljane rođ. Albert iz Šemovca, Plitvičke ulice, župa sv. Bartola apostola – Bartolovec i Ivana Gudić mladenka kći Zdravka Gudić i Danice rođ. Horvat iz Kelemena, Varaždinske ulice, naša župa. Kumovi na vjenčanju bili su Josip Žeger  iz Podruta, župa Mađarevo i Sara Foder iz Pušćina, župa Nedelišće. Ovi mladenci su prvi par koji je ove 2020 godine sklopio sakramentalnu ženidbu u našoj župi. Unatoč odgodama i nemogućnosti slavlja ipak im je bilo važnije da s Božjim blagoslovom zaore zajedničku životnu njivu, zbog toga hrabrog svjedočenja ljubavi i vjere mladencima kao i njihovim obiteljima iskrene čestitke!

© 2024 Župa Jalžabet