Zlatni jubilej: Vladimir i Anica Šimunić

U subotu 8. veljače na misi u 18. 00 sati u kapeli sv. Jakova apostola 50 godina braka proslavili su gospodin Vladimir Šimunić i gospođa Anica rođ. Bobek iz Jakopovca, ulice Marijana Lončara 10. Oni su se vjenčali 31. siječnja 1970 godine u župnoj crkvi sv. Martina biskupa u Varaždinskim Toplicama. Iz skladnog braka dobili su kćeri Blaženku i Ljiljanu. Također na toj misi i njihove kćer proslavile su okrugle jubileje: Blaženka sa suprugom Rudolfom Mlinarić proslavili su 30 godina braka. Iz njihova braka rođena su djeca: Marko i Marina te unuka Sara. Žive u Jalžabetu, Suhodolska ulica. Dok kćer Ljiljana sa suprugom Jasenkom Križan proslavili su 20 godina braka. Oni imaju sinove Domagoja i Davida te žive sa roditeljima u Jakopovcu. Našim jubilarcima i njihovim obiteljima i rodbini iskrene čestitke uputio je i varaždinski biskup mons. Bože Radoš.

© 2024 Župa Jalžabet