Krštenje: Roko Vuković

U subotu 7. prosinca 2019. godine uoči sutrašnje II. Adventske nedjelje i na blagdan svetog Ambrozija biskupa i crkvenog naučitelja u radost novoga života iz Vode i Duha Svetoga i u zajedništvo sveopće Crkve katoličke po sakramentu krštenja na misnome slavlju u 18.00 sati po vjeri svojih roditelja i kumova pridružen je Roko Vuković. Roko je sin Nikole Vuković i Anamari rođ. Šestak iz Jalžabeta, Varaždinske ulice 5. Kumovi na krštenju bili su bračni par Ivica Vidačić i Emina rođ. Mušanović  iz Varaždina, župa sv. Nikole biskupa. Roko je četvrto dijete u obitelji Vuković i ima sestre Helenu (16,5 god.), Niku (12 god.) i Katju (4,5 god.). Roko je trideset i četvrto kršteno dijete u 2019 godini! Roditeljima, kumovima i njihovim obiteljima iskrene čestitke!

© 2024 Župa Jalžabet