Krštenje: Jakov Novak

U subotu  16. studenog 2019. godine  kada naša župna zajednica slavi treći dan duhovne priprave za proslavu nebeske nam zaštitnice svete Elizabete Ugarske po nadahnutoj propovijedi predvoditelja misnog slavlja i krstitelja vlč. Branka Švogora župnika župe sv. Vida mučenika  u Vidovcu u radost novoga života iz Vode i Duha Svetoga te u zajedništvo sveopće Crkve katoličke po sakramentu krštenja po vjeri svojih roditelja i kumova pridružen je Jakov Novak. Jakov je sin Silvije Novaka i Martine rođ. Repnjak iz Jakopovca, Vinogradske ulice br. 29. Kumovi  na krštenju bili su bračni par Mario Cecelja i Sanja rođ. Ptiček iz Leštakovca, naša župa. Jakov ima braću Ivana (3 god.) i Bornu (2 god.)., dok kumovi imaju sina Simona (7 god.) i kćer Larisa (1. god.). Roditeljima, kumovima i njihovim obiteljima iskrene čestitke!

© 2024 Župa Jalžabet