Krštenje: Samanta Kučina

U subotu 29. lipnja 2019. godine na svetkovinu apostolskih prvaka sv. Petra i Pava i u danu proslave mlade mise vlč. Mislava Mikaca u radost novoga života iz Vode i Duha Svetoga i u zajedništvo sveopće Crkve katoličke po sakramentu krštenja u 16.00 sati po vjeri svojih roditelja i kumova pridružena je Samanta Kučina. Samanta je kćer Matije Kučina i Valentine rođ. Gerić iz Jalžabeta, Suhodolske ulice 6. Kumovi na krštenju bili su bračni par Denis Namjesnik i Valentina rođ. Ivančan iz Jalžabeta, naša župa. Samanta je drugo dijete u obitelji Kučina i ima brata Sebastijana (5 god.) dok kumovi imaju sinove Jakova (5 god.) i Rafaela (3,5 god.). Roditeljima, kumovima i njihovim obiteljima iskrene čestitke!