Krštenje: Luka Klekar

U subotu 29. lipnja 2019. godine na svetkovinu apostolskih prvaka sv. Petra i Pava i u danu proslave mlade mise vlč. Mislava Mikaca u radost novoga života iz Vode i Duha Svetoga i u zajedništvo sveopće Crkve katoličke po sakramentu krštenja u 16.00 sati po vjeri svojih roditelja i kumova pridružen je Luka Klekar. Luka je sin Krešimira Klekar i Ljiljane rođ. Fučkar iz Leštakovca kčbr. 7. Kumovi na krštenju bili su bračni par Tomislav Detelj i Petra rođ. Besak iz župe svetog Martina biskupa – Varaždinske Toplice. Luka je drugo dijete u obitelji Klekar i ima sestru Lorenu  (2,5 god.) dok kumovi imaju sina Antonia (8 god.) i kćer Patriciju (5 god.). Roditeljima, kumovima i njihovim obiteljima iskrene čestitke!