Krštenje: Viktorija Skrovec

U subotu 7. srpnja 2018. godine kada crkva slavi spomen na svetog Vilibalda i u predvečerje sutrašnje XIV. Nedjelje kroz godinu u radost novoga života iz Vode i Duha Svetoga te u zajedništvo sveopće Crkve katoličke po sakramentu krštenja i po vjeri svojih roditelja i kume u 17.00 sati pridružena je Viktorija Skrovec. Viktorija je kći Roberta Skrovec i Ivane rođ. Petrić iz Ludbreške ulice br. 32 iz Kelemena. Kumovi na krštenju bili su bračni par Matija Kučina i Valentina rođ. Gerić iz Jalžabeta, naša župa. Viktorija ima brata Tomislava (13 god.), i sestru Luciju (11 god.). Dok kumovi imaju sina Sebastijana (4 god.) te čekaju prinovu. Roditeljima, kumovima i njihovim obiteljima iskrene čestitke!