Župa svete Elizabete Ugarske u jednom danu bogata za šest novih članova

Jalžabet, 28. 4. 2018.

U subotu 28. travnja u župnoj crkvi svete Elizabete Ugarske u Jalžabetu održan je nesvakidašnji događaj. Naime, po sakramentu svetog kršenja u samo jednom danu šestero mališana postalo je djecom Božjom. Krštenje su primili Šimun Petrović, sin Dragoslava Petrovića i Natalije rođ. Benjak iz Kelemena (kumovi Matija Petric i Martina rođ. Posavec), Petar Šimun Vuković, sin Josipa Vuković i Danijele rođ. Šamec iz Jakopovca (kumovi Mario Bratković i Mirjana rođ. Marodi), Laura Jurašković, kći Nikole Juraškovića i Kristine Kirić iz Jalžabeta (kumovi Matija Huzjak i Sanja rođ. Piljak), Lana Risović, kći Nenada Risović i Antonije rođ. Kovačić iz Leštakovca (kumovi Zdravko Vresk i Svjetlana rođ. Novak), Sara Magić, kći Marka Magić i Ivane Magić iz Imbriovca (kum Miljenko Kovačić), Patrik Cerovečki, sin Ivice Cerovečki i Božice rođ. Ratković iz Imbriovca (kumovi Zdravko i Ružica Šalamon).
Roditeljima, kumovima i svoj rodbini iskrene čestitke!

© 2024 Župa Jalžabet