Blagoslov obitelji 2017.-2018.

   • UTORAK – 26. 12. sveti Stjepan
    • Od 13.00 sati: Jalžabet: Trg braće Radića, Kolodvorska ulica, Suhodolska ulica, Potok i Varaždinska (od Črne Steze prema Visu)
   • SRIJEDA – 27. 12.sveti Ivan apostol i evanđelista
    • Od 8:30 sati: Novakovec: Varaždinska, Ludbreška, Vinogradska i Novakovščak
   • ČETVRTAK – 28. 12.Nevina dječica
    • Od 8.30 sati: Kaštelanec: Vinogradska, Braće Radića, Partizanska i Vukovićeva
   • PETAK – 29. 12.
    • Od 8.30 sati: Kelemen: Varaždinska, Ludbreška ulica i Vinogradska
   • SUBOTA – 30. 12.
    • Od 8.30 sati: Jalžabet: Varaždinska (po glavnoj cesti do kraja), Ludbreška, Plitvička, Zelengaj, Vinogradska
   • NEDJELJA – 31. 12. – Sveta Obitelji
    • Od 13.00 sati Zaselak i Pihovec
   • UTORAK – 2. 1.
    • Od 8.30 sati: Jakopovec: Varaždinska, Vinogradska i Marijana Lončara
   • SRIJEDA – 3. 1.
    • Od 8.30 sati: Imbriovec
   • ČETVRTAK – 4. 1.
    • Od 8.30 sati: Leštakovec
   • PETAK – 5. 1.
    • Od 8.30 sati: ako je nešto još ostalo

Dragi vjernici kao i do sada molim Vas da uvažite ovaj raspored blagoslova. Uz župnika ide i časni đakon Ivan Sarić – trajni đakon na službi u bečkoj nadbiskupiji (Austrija). Uz nas na blagoslov idu i dvoje ministranata kao pratnja, a u filijalama Kelemenu i Leštakovcu te Jakopovcu i Kaštelancu ide i zvonar/ica koje molim nagradite za trud i zalaganje provedeno u održavanju i uređenju kapela! Molim Vas također da barem dvorišna vrata ostavite otvorena jer nećemo ulaziti niti kucati gdje su zatvorena vrata ili barem recite susjedima da nas upute na vašu adresu. Blagoslov obavljamo najkasnije do 19.00 sati osim ako nije nešto drugo predviđeno toga dana navečer, a u slučaju da nešto ne stignemo prethodnog dana nastavljam odmah idući, zato Vas molimo i za strpljivost i razumijevanje. U slučaju sprovoda blagoslov se prekida i nastavlja se nakon sprovoda, a sprovodne Sv. Mise biti će drugi dan ujutro. Hvala na razumijevanju!

© 2024 Župa Jalžabet