Krštenje: Viktorija Talan

U subotu 18. lipnja 2022. godine kada crkva  slavi svete rimske mučenike Marka i Marcelijana kao i svetu Elizabetu iz Schonaua te uoči sutrašnje XII. Nedjelje kroz godinu u 16.00 sati u radost novoga života iz Vode i Duha Svetoga te u zajedništvo sveopće Crkve katoličke po sakramentu krštenja i po vjeri svojih roditelja i kumova pridružena je Viktorija Talan. Viktorija je kći Ivice Talan i Silvije rođ. Mlinarić iz Novakovca, Ludbreške ulice. Kumovi na krštenju bili su bračni par Zoran Bajsić i Maja rođ. Mlinarić iz župe Uznesenja BDM na nebo – Biškupec. Viktorija je drugo dijete u obitelji Talan i ima brata Niko (7 god.) dok kumovi imaju kćer Brunu (2,5 god.). Roditeljima, kumovima i njihovim obiteljima iskrene čestitke!