Zlatna misa – preč. Ivan Bais

Dragi župljani 8. svibnja na Nedjelju Dobrog Pastira misom u 18.00 sati naš domaći sin svećenik u miru preč. Ivan Bais proslavit će zlatni jubilej (50 godina) svoga svećeništva. Sve Vas pozivam da tu radost i zajedništvo s prečasnim Ivanom svi podijelimo zahvaljujući Svemogućem Bogu na daru svećeništva i njegovog služenja župama naše Varaždinske biskupije. Misno slavlje uz našega slavljenika predvodit će preč. Božo Cindori župnik u Brestovje – Novaki – Rakitje, a propovijedati će preč. Valent Posavec župnik župe sv. Marka – Vinica u zajedništvu s svećenicima rodom iz naše župe, našega dekanata i svećenika rodom iz župa Remetinec i Beletinec. Svojim dolaskom pokažimo se kao zahvalni župljani te budimo dobri domaćini svima koji će doći na ovo slavlje!

© 2024 Župa Jalžabet