Krštenje: Mateo Ognjan

U subotu 4. prosinca 2021. godine kada crkva  slavi sv. Barbaru djevicu i mučenicu i sv. Ivana Damašćanskog crkvenog naučitelja i uoči sutrašnje II. Nedjelje Došašća u kapeli sv. Ane u Novakovcu u 17.00 sati u radost novoga života iz Vode i Duha Svetoga te u zajedništvo sveopće Crkve katoličke po sakramentu krštenja i po vjeri svojih roditelja i kumova pridružen je Mateo Ognjan. Mateo je sin Ivice Ognjan i Melanije Šamarija iz Novakovca, Ludbreške ulice. Kumovi na krštenju bili su Emili Španić iz župe Varaždinske Toplice i Josip Višak iz župe Gornja Rijeka. Zbog samoizolacije otac Ivica nije bio prisutan na krštenju. Mateo je prvo dijete u obitelji. Roditeljima, kumovima i njihovim obiteljima iskrene čestitke!