Krštenje: Karlo Cecelja

U subotu 28. kolovoza 2021. godine na spomendan sv. Augustina biskupa i crkvenog naučitelja i uoči sutrašnje XXII. Nedjelje kroz godinu u radost novoga života iz Vode i Duha Svetoga i u zajedništvo sveopće Crkve katoličke po sakramentu krštenja u 17.00 sati po vjeri svojih roditelja i kumova pridružen je Karlo Cecelja. Karlo je sin Stjepana Cecelja i Margarete rođ. Kozulić iz Pihovca. Kumovi na krštenju bio je bračni par Goran Sever i Laura rođ. Čovran iz župe sv. Marije Magdalene – Ivanec. Karlo je drugo dijete u obitelji Cecelja i ima sestru Miu (2,5 god.) dok kumovi imaju sina Erika (1,5 god.). Krstio je vlč. dr. Hrvoje Damiš župnik u Trnovcu. Roditeljima, kumovima i njihovim obiteljima iskrene čestitke!