Krštenje: Teo Pepelko

U subotu 26. lipnja 2021. godine uoči sutrašnje XIII. Nedjelje kroz godinu i na spomen sv. Ivana i Pavla rimskih mučenika i sv. Josemaría Escrivá de Balaguer y Albas u radost novoga života iz Vode i Duha Svetoga i u zajedništvo sveopće Crkve katoličke po sakramentu krštenja u 17.00 sati na misnome slavlju i po vjeri svojih roditelja i kumova pridružen je Teo Pepelko. Teo je sin Marka Pepelka i Mateje rođ. Borović iz Jalžabeta, Ludbreške ulice. Kumovi na krštenju bili su bračni par Zoran Sabolić i Valentina rođ. Borović, župa Svete Marije Magdalene – Kneginec. Teo je drugo dijete u obitelji Pepelko i ima sestru Emu (2 god.), dok kumovi imaju sina Erika (5,5 god.) i kćer Klaru (3,5 god.). Roditeljima, kumovima i njihovim obiteljima iskrene čestitke!

© 2024 Župa Jalžabet