Krštenje: Maris Marija Hruško

U subotu 10. listopada 2020. godine na spomendan sv. Franje Borgie i uoči sutrašnje XXVIII. Nedjelje kroz godinu u 17.00 sati u radost novoga života iz Vode i Duha Svetoga i u zajedništvo sveopće Crkve katoličke po sakramentu krštenja i po vjeri svojih roditelja i kumova pridružena je Maris Marija Hruško. Maris Marija je kći Marka Hruško i Martine rođ. Kelava iz Leštakovca. Kumovi na krštenju bili su bračni par Mario Skupnjak im Marija rođ. Tuđan  iz župe sv. Bartola apostola iz Bartolovca. Maris Marija je drugo dijete u obitelji Hruško i ima sestru Lauru (3 god.) dok kumovi imaju sinove Davida (12. god.), Mihael (11 god.), Luka (4 god.) te kćeri Tanja (8 god.) i Anja (7 god.). Roditeljima, kumovima i njihovim obiteljima iskrene čestitke!

© 2024 Župa Jalžabet