Krštenje: Luka Antonio Špoljarić

U subotu 13. lipnja 2020. godine na blagdan svetoga Antuna Padovanskog – sveca svega svijeta i uoči sutrašnje XI. Nedjelje kroz godinu na misnome slavlju u 17.00 sati u radost novoga života iz Vode i Duha Svetoga i u zajedništvo sveopće Crkve katoličke po sakramentu krštenja i po vjeri svojih roditelja i kumova pridružen je Luka Antonio Špoljarić. Luka je sin Gorana Špoljarić i Đurđice rođ. Horvatić iz Kaštelanca, Vinogradske ulice. Kumovi na krštenju bili su bračni par Mladen Kovaček i Mirela rođ. Jadanić iz župe sv. Franje Asiškog – Veliki Bukovec. Luka Antonio je prvo dijete u obitelji Špoljarić, dok kumovi imaju kći Elenu (20 god.) i sinove Emil (15 god.) i Edo (11 god.). Roditeljima, kumovima i njihovim obiteljima iskrene čestitke!

© 2024 Župa Jalžabet