Krštenje: Tia Jerebič

U subotu 21. prosinca 2019. godine uoči sutrašnje IV. Adventske nedjelje i na blagdan svetog Petra Kanizija u radost novoga života iz Vode i Duha Svetoga i u zajedništvo sveopće Crkve katoličke po sakramentu krštenja u 17.00 sati po vjeri svojih roditelja i kumova pridružena je Tia Jerebič. Tia je kći Mihaela Jerebič i Marije rođ. Hamelec iz Kaštelanca, Vinogradske ulice 30. Kumovi na krštenju bili su bračni par Marko Mežnarić i Ivana rođ. Sinković  iz župe sv. Martina biskupa iz Martijanca. Tia je treće dijete u obitelji Jerebić i ima sestru Niku (9 god.) i brata Tina (3 god.), dok kumovi imaju sinove Ivana (9 god.) i Roka (2 god.). Tia je trideset i peto kršteno dijete u 2019 godini! Roditeljima, kumovima i njihovim obiteljima iskrene čestitke!

© 2024 Župa Jalžabet