Krštenje: Ana Modrić

U subotu 2. studenog 2019. godine  kada crkva slavi spomendan svih vjernih pokojnika ili Dušni dan na obredu u 12.30 sati u radost novoga života iz Vode i Duha Svetoga te u zajedništvo sveopće Crkve katoličke po sakramentu krštenja i po vjeri svojih roditelja i kumova pridružena je Ana Modrić. Ana je kćer Maria Modrić i Marijane rođ. Perin iz Jakopovca, Vinogradske ulice 27. Kumovi na krštenju bili su bračni par Danijel Mavriček i Natalija rođ. Musija iz župe Uskrsnuća Isusovog – Kućan Marof. Ana već ima braću Mihaela (20 god.), Filipa (12 god.) i Frana (2,5 god.) dok kumovi imaju sinove Leon (19 god.), Luka (16 god.), Dino (12 god.) i David (6 god.). Roditeljima, kumovima i njihovim obiteljima iskrene čestitke!