Vjenčanje: Lončarek – Mlinarić

U subotu 19.listopada 2019 godine kada crkva slavi spomendan na svete mučenike i misionare sv. Ivana Brebefskog, Isaaca Joguesana kao i sv. Pavla od Križa na obredu u 16.00 sati u zajedništvo bračnog i obiteljskog života po sakramentu ženidbe ušli su Igor Lončarek mladenac sin Marijana Lončarek i Marice rođ. Dukarić iz Donje Višnjice 39, župa Pohoda BDM – Višnjica i Mirna Mlinarić mladenka kći Ivice Mlinarić i Ljiljane rođ. Mlinarić iz Varaždinske ulice 16a, iz Novakovca, naša župa. Kumovi na vjenčanju bili su Tomislav Lončarek iz Višnjice i Maja Mlinarić Bajsić iz Varaždina, inače brat i sestra naših mladenaca. Uz vjenčatelja župnika Josipa bio je i vlč. Danijel Herceg župnik u župni Gornje Jesenje. Mladencima kao i njihovim obiteljima iskrene čestitke!

© 2024 Župa Jalžabet