Krštenje: Tena Pavličević

U subotu 19. listopada 2019. godine  kada crkva slavi spomendan na svete mučenike i misionare sv. Ivana Brebefskog, Isaaca Joguesana kao i sv. Pavla od Križa na misnome slavlju u 17.00 sati u radost novoga života iz Vode i Duha Svetoga te u zajedništvo sveopće Crkve katoličke po sakramentu krštenja i po vjeri svojih roditelja i kumova pridružena je Tena Pavličević. Tena je kćer Zorana Pavličević i Tihane rođ. Zdelar iz Kelemena, Varaždinske ulice 70. Kumovi na krštenju bili su bračni par Krunoslav Težak i Nevenka rođ. Makovac iz župe sv. Vida mučenika iz Vidovca. Tena je prvorođeno dijete u obitelji Pavličević dok kumovi imaju kćeri Karolinu (12 god.), Eminu (11 god.) i Kristinu (5 mjeseci). Roditeljima, kumovima i njihovim obiteljima iskrene čestitke!

© 2024 Župa Jalžabet