Krštenje: Leo Huzjak

U subotu 19. listopada 2019. godine  kada crkva slavi spomendan na svete mučenike i misionare sv. Ivana Brebefskog, Isaaca Joguesana kao i sv. Pavla od Križa na misnome slavlju u 18.00 sati koju je predvodio mons. dr. Vjekoslav Huzjak biskup bjelovarsko – križevački u radost novoga života iz Vode i Duha Svetoga te u zajedništvo sveopće Crkve katoličke po sakramentu krštenja i po vjeri svojih roditelja i kumova pridružen je Leo Huzjak. Leo je sin Josipa Huzjak i Marine rođ. Lončar iz Jalžabeta, Varaždinske ulice 55. Kumovi na krštenju bili su bračni par Nikola Filipašić i Jelena rođ. Rabuzin iz Leštakovca, naša župa. Leo je prvorođeno dijete u obitelji Huzjak. Roditeljima, kumovima i njihovim obiteljima iskrene čestitke!