Krštenje: Sandra Sekačić

U subotu  31. kolovoza 2019. godine  kada crkva slavi svetoga Rajmunda Nonata i u predvečerje sutrašnje XXII. Nedjelje kroz crkvenu godinu tj. Svete nedjelje u Ludbreškom svetištu Predragocijene Krvi Kristove u 16.00 sati u radost novoga života iz Vode i Duha Svetoga te u zajedništvo sveopće Crkve katoličke po sakramentu krštenja i po vjeri svojih roditelja i kume a po krstitelju apostolskom administratoru naše varaždinske biskupije mons. Josipa Mrzljaka biskupa pridružena je Sandra Sekačić. Sandra  je osmo dijete u obitelji kćer Josipa Sekačić i Martine rođ. Koporek iz Kelemena, Varaždinske ulice br. 63. Kuma na krštenju bila je Monika Schrieber iz župe sv. Bruder Klaus iz Oberwila – Švicarska. Sandra još ima sestre Jelenu (18 god.), Anju (17 god.), Maju (14 god.), Petru (13 god.), Nikolinu (11 god.) i Zrinku (3 god.) te brata Martina (4 god.). Roditeljima, kumi i njihovim obiteljima iskrene čestitke!

© 2024 Župa Jalžabet