Trodnevnica i proslava zaštitnice župe sv. Elizabete Ugarske

Kroz ovogodišnju Trodnevnu duhovnu pripravu za proslavu nebeske zaštitnice pripremat ćemo se uz sudjelovanje u Trodnevnicama koje počinju u srijedu 14. XI.

Srijeda 14. XI

Sv. Misu u 18.00 sati predvodi vlč. Mario Rukelj – župnik u župi sv. Fabijana i Sebastijana u Oštricama!

Četvrtak 15. XI

Sv. Misu u 18.00 sati predvodi vlč. Vjekoslav Vidaček – župnik u župi sv. Jurja i Vida u Mađarevu! Na misu dolaze djeca i roditelji viših razreda, te pozivam sve mlade!

Petak 16. XI

Sv. Misu u 16.00 sati predvodi vlč. Tihomir Kosec – župnik u župi sv. Marije Magdalene u Knegincu! Na misu dolaze djeca i roditelji nižih razreda, te pozivam sve majke!

Subota 17. XI

Sv. Misa za domaćice i koji ne mogu biti u 11.00 biti će ujutro u 8.00 sati u 11.00 sati Sv. Misu predvodi vlč. Marko Domiter – tajnik varaždinskog biskupa u zajedništvu svećenstva Istočnovaraždinskog dekanata i okolnih susjednih župnika!

Dragi župljani pozivam Vas da svojom prisutnošću uzveličamo i dostojno proslavimo blagdan nebeske nam zaštitnice sv. Elizabete Ugarske!